חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטחון תזונתי | הפודקאסט פרק 8

להאזנה לחצו על אחד משני האייקונים שמעל שורה זאת.

בימים בהם כולנו עסוקים ועסוקות כך או אחרת בביטחון, החלטנו להקדיש את הפודקאסט הפעם לביטחון שאנחנו מבינים בו – ביטחון תזונתי. מושג שאולי נראה זר לחלקנו, אך רלוונטי מתמיד לחיי כולנו.

בפרק אנו מבהירים קודם כל מהו ביטחון תזונתי, ומשוחחים על מה שעלול לערער אותו. ישנם גורמים לאומיים ובינלאומיים רבים, שטוב לפחות להכיר על קצה המזלג.

לא פחות חשוב מזה, הפרק מסביר איך נוכל לחזק את הביטחון התזונתי שלנו. מדובר בסופו של דבר בצעדים פשוטים, שכל אחד יכול לנקוט לפחות את חלקם, גם אם לא את כולם.

אז איך נדאג לביטחון התזונתי שלנו? של המשפחה שלנו? של הקהילה שלנו?

מיכל ליברייך אלדר, אגרונומית, ונמרוד הוכברג, איש יערות מאכל, עונים על השאלות האלה ועל ההקשרים הרחבים של ביטחון תזונתי בפרק 8 של יערות מאכל בע"מ.

מקליט ומגיש: בר פלד

עורכת: עדי שחם

אם הפרק עורר בכם עניין לגדל לעצמכם את המזון, אנו ממליצים על גינת ירק בשיטת נו דיג, והנה מאמר בליווי סרטון המסבירים על השיטה ותועלותיה.

הפרק הזכיר לנו את סיפורם של אמיר וניקול, שלקחו את עתיד ייצור המזון שלהם לידיהם. מוזמנים ומוזמנות לקרוא עליהם עוד.

הרשמו לניוזלטר שלנו!

ואחת לחודש נשלח לכם סרטונים ומאמרים חדשים על יערות מאכל, הכשרות ואירועים מיוחדים.

מעניין אתכם מה זה יערות מאכל?

תמשיכו לגלות את הבלוג

בלוג ריפורסט יערות מאכל

בריכת חורף במשק חקלאי

עונת הגשמים הקצרה בשיאה ואנו רואים איך שנה אחר שנה, בימים מעטים יורדות כמויות משקעים גדולות מאוד. רובן אינן מנוצלות ואף גורמות להצפות חריפות. פיתוח

קראו עוד »
בלוג ריפורסט יערות מאכל

יער המאכל הגדול בישראל

בהתחלה, טל ואורן בכלל לא התכוונו להקים יער מאכל. הם התחילו קורס גינון אורגני של המועצה האיזורית שלהם, כדי לטפל בגינה שלהם בצורה הטובה ביותר.

קראו עוד »
Open chat
שלום,
איזו שאלה יש לך?